Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.
4 july 2005 - Kalisz - Dobrzec, ul. Dobrzecka. Berliet wykonuje typowo PKSowy kurs linii 17 do Kotowiecka. Podobna do charakteru trasy jest także częstotliwość (9 kursów w dni robocze).