Not logged in | Log in | Sign Up
Ja jeszcze pamiętam czasy, gdy na tej linii jeździły Ikarusy 280 i Jelcze M11. Poza tym był pewien okres, że linia 13 jeździła przez jakiś czas przez Siemianowice Śląskie, ale czy to prawda? Tego nie wiem. Zresztą nie chcę robić bałaganu i pisać głupot, bo potem będzie, że coś tam namieszałem.
Nie przez, tylko do. Przystaniem krańcowym był Pszczelnik Park, a z drugiej strony Kochłowice Kopalnia Nowy Wirek (na której kiedyś pracowałem).
Jako stary Ligociorz pozwole sobie potwierdzic przebieg linii nr 13 przedstawiona przez Janusza. Dodam, ze pamietam jeszcze czasy, kiedy 13 kursowala z dworca autobusowego przy ul Armii Czerwonej (tak sie nazywala) do Panewnik (Neumann) Pozniej przedluzono jej kurs do Starych Panewnik (Schwertfeger) Przedostatni wariant, jak wyzej.
Był jeszcze taki wariant, który wydawał mi się najbardziej absurdalnym w historii 13-tki (koniec lat 80-tych - początek 90-tych): 13 - Katowice dw. PKP - Kochłowice kop. Nowy Wirek - kilka par kursów na dobę, ostatnia po 15-tej + 13bis Katowice dw. PKP - Panewniki Krucza (Neumann). Powstał on krótko po rozdzieleniu 13 i 662 dublujących się na 90% trasy. Wtedy 662 zaczęło kursować na trasie Katowice dw. PKP - Pszczelnik Park (wcześniej od Kochłowic kop. Śląsk do Pszczelnika), a 13 na trasie Katowice dw. PKP - Kochłowice Dwór (obecnie Kościół lub Rynek). Po interwencji górników KWK Nowy Wirek i Śląsk, którzy mieli zakładowe mieszkania w Ligocie, wykonano wspomnianą wyżej zmianę na 13/13bis, a do KWK Śląsk doprowadzono krzakowate 215 na trasie Kochłowice Kop. Śląsk - Ligota Szpital (4 pary kursów na dobę).
A kto pamięta na 13 Ikarusa 1009 i 4289.